Zonvakantie Turkije - Fantasia de Luxe *****
Droomt u van een heerlijke
zonvakantie in
Turkije met alles erop en eraan? Het schitterende 5-sterren All Inclusive hotel Fantasia de Luxe maakt deze droom waar. Het hotel ligt aan de
Egeïsche kust, direct aan het strand (alleen met een trap te bereiken) en op slechts 5 km van het centrum van
Kusadasi. Niet alleen de ideale ligging, maar ook de vele faciliteiten die het hotel biedt, maken uw vakantie compleet. Zo kunt u de gehele dag onbeperkt eten en drinken nuttigen in het buffetrestaurant, bij de diverse outlets en bars. Daarnaast beschikt het hotel over 3 à-la-carte restaurants waar u tijdens uw verblijf met reservering 1 keer gratis kunt dineren. Als u wat verkoeling zoekt, kunt u in de prachtige tuin terecht voor een frisse duik in één van de 2 zwembaden. Er is een apart kinderbadje aanwezig en rondom het zwembad en op het strand kunt u gratis gebruik maken van ligbedden, parasols en handdoekenservice. Op het strand heeft u de mogelijkheid om een privé cabana met butlerservice te huren, kortom op en top luxe!
Maar dat is nog niet alles... bij Fantasia de Luxe kunt u ook lekker uw energie kwijt in sportieve activiteiten als tennis, tafeltennis, beachvolley of biljart. Op het strand kunt u gratis gebruik maken van de waterfietsen, surfboards (certificaat benodigd) en kano's. Verder kunt u heerlijk tot rust komen in het verzorgde wellnessgedeelte van het hotel met o.a. Turks stoombad, sauna, binnenzwembad en solarium. Tevens is er een sfeervolle massageruimte met privéjacuzzi waar u (tegen betaling) een heerlijk massage kunt ondergaan.
In Fantasia de Luxe is uiteraard ook aan de kleintjes gedacht. Zij zullen zich uitstekend vermaken in de miniclub van (4-11 jaar), minidisco, speeltuin en game saloon.Voor tieners is er een youthclub.
Als u nog tijd over heeft, moet u beslist eens een bezoek brengen aan bekende highlights in en rond Kusadasi. Bewonder bv. een van de grootste opgravingen uit de Griekse oudheid in Efeze. Deze verlaten stad geeft u een goede indruk van hoe de stad er ten tijde van het Romeinse Rijk eruitzag. Geliefde toeristische bestemmingen zijn ook het huis waar de heilige maagd Maria haar laatste jaren doorgebracht zou hebben en historische plaatsen als Prienne en Milets. Direct voor het hotel treft u het openbaar vervoer.