Mijn reis
  • Ratio

Asteria Kremlin Palace

  • Turkije / Turkse Rivièra / Antalya
  • Luxe 5-sterrenhotel
  • Kopie van het echte Kremlin
  • Meerdere zwembaden en glijbanen
  • Mini- en teenageclub voor kinderen
  • Verblijf o.b.v. Ultra All Inclusive

Data & Prijzen

LET OP:de hieronder getoonde data en prijzen horen bij het kamertype dat u bij stap 3 heeft geselecteerd. Wanneer u het kamertype verandert, kunnen beschikbare vertrekdata en bijbehorende prijzen wijzigen.

De korting wordt berekend nadat u een prijs geselecteerd heeft.
za 31 Aug
8 dagen847
9 dagen945
10 dagen1018
11 dagen1096
12 dagen1174
13 dagen1253
14 dagen1331
15 dagen1414
16 dagen1484
17 dagen1549

Prijzen per persoon. Eventuele kortingen/ toeslagen worden automatisch in de prijsberekening verrekend. Let op: prijzen kunnen door updates afwijken van de totaalprijs in het totale prijsoverzicht rechts in het scherm. Bagage en verzekeringen kunnen in stap 3 worden bijgeboekt. De prijs in het prijsoverzicht rechts in het scherm is de definitieve prijs.

close

Inclusief:

  • Vliegreis Nederland/België - Antalya v.v. met Corendon Airlines of gelijkwaardig
    Let op: bij stap 5 'Uw vertrekplaats' kan je kiezen voor een andere luchthaven
  • Transfer luchthaven - hotel v.v. met vertrek t/m oktober 2019
  • Verblijf in het hotel Asteria Kremlin Palace in een kamertype zoals beschreven
  • Verzorging o.b.v. Ultra All Inclusive zoals beschreven
  • Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse
  • Luchthavenbelastingen

Exclusief:

  • Ruimbagage voor de vliegreis, indien je vliegt van of naar een Nederlandse luchthaven per Transavia, Onur Air, Corendon Airlines of Corendon Dutch Airlines. Klik hier voor meer informatie.
  • Transfer luchthaven - hotel v.v. met vertrek vanaf 1 november 2019
  • Niet genoemde maaltijden en drankjes
  • Visumkosten
  • Reis- en annuleringsverzekering
  • Bijdrage Calamiteitenfonds à € 2,50 per boeking (max. 9 pers.)
  • Administratiekosten à € 25 per boeking

Extra informatie:

  • Vluchtdetails (te allen tijde onder voorbehoud): zie hiervoor het overzicht rechts op de pagina nadat je de datum hebt geselecteerd. Het kan zijn dat de vluchttijden nog niet bekend zijn.
  • Transfer: Zie de informatie bij transfers. De transfer zal ca. 30 min. bedragen. Dit is slechts een indicatie en kan door omstandigheden, zoals het maken van meer of minder stops onderweg, afwijken.
  • Faciliteiten: gedurende het winterseizoen en het voor- en naseizoen kan het voorkomen dat bepaalde faciliteiten en diensten niet beschikbaar zijn, of gesloten zijn in verband met de bezetting in het hotel, de weersomstandigheden of in verband met onderhoud. Een accommodatieverschaffer kan hier zonder aankondiging vooraf toe besluiten. Ook kan het voorkomen dat in bepaalde periodes een vergoeding wordt gevraagd voor het gebruik van faciliteiten en diensten.
  • Grensdocumenten & Gezondheid: Voor meer informatie met betrekking tot de grensdocumenten, visumverplichtingen & gezondheids-voorschriften klik hier.
  • Reispapieren: ca. 15 dagen voor vertrek via e-mail.

Op al onze reizen zijn de volgende voorwaarden van toepassing:

  • ANVR Reisvoorwaarden
  • Stichting Garantiefonds Reisgelden
  • Garantieregeling Stichting Calamiteitenfonds Reizen
  • Algemene reisvoorwaarden Stip Reizen

Asteria Kremlin Palace *****

In Asteria Kremlin Palace Hotel (ex. PGS Kremlin Palace) waan je je op het Rode Plein in Moskou. Geniet van al het moois dat deze kopie van het echte Kremlin je te bieden heeft! Een 5-sterren accommodatie op basis van Ultra All Inclusive en een ruime keuze aan activiteiten, ondergebracht in een prachtig gebouw. Je zult hier werkelijk niets tekortkomen, waardoor je in alle luxe kunt genieten van je vakantie.

Ligging: Asteria Kremlin Palace Hotel nabij Antalya

Asteria Kremlin Palace Hotel (ex. PGS Kremlin Palace) ligt direct aan het privé-strand (onderdeel van Kundu Beach). Het centrum van Antalya ligt op ca. 17 kilometer. Het centrum van Kundu ligt op ongeveer 2 kilometer.

Faciliteiten: Asteria Kremlin Palace Hotel

Asteria Kremlin Palace Hotel heeft 875 kamers en bestaat uit een hoofdgebouw en 3 bijgebouwen waarin de kamers zijn gevestigd. Bij aankomst word je bij de 24-uursreceptie hartelijk ontvangen met een Turkse delicatesse en een drankje.
Het resort beschikt over een buffetrestaurant en maar liefst 4 verschillende à-la-carterestaurants (alle tegen betaling). Ook vind je in het hotel meerdere bars waar je terecht kunt voor een snack of een drankje.
In de prachtige tuin liggen een groot zwembad met een apart kinderbad en een bad met glijbanen (op vaste tijden geopend). De zwembaden zijn omringd door een zonneterras waar gratis ligbedden en parasols voor je klaar staan. Ook op het strand kun je gratis gebruikmaken van de ligbedden en parasols. Daarnaast kun je zowel bij het zwembad als op het strand gebruikmaken van de gratis badhanddoekenservice.
Voor de kleine gasten is er een miniclub (4-12 jaar), minidisco, een teenageclub (13-16 jaar) en een speeltuin. PGS Kremlin Palace Hotel beschikt verder over een gameroom, doktersservice, wasservice en verschillende winkeltjes (alle tegen betaling). Je kunt tegen betaling gebruikmaken van wifi.

Hotelkamer:

De standaardkamer (max. 2 volw. + 2 kind.) in Asteria Kremlin Palace Hotel is voorzien van airconditioning (centraal geregeld), minibar, satelliettelevisie, kluisje (gratis), telefoon en balkon of terras met zitje. Badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Verblijf je met 2 volwassenen + 2 kinderen in een standaardkamer, dan slapen de kinderen in een stapelbed.

Voor gezinnen zijn er familiekamers (min. 4 pers. en max. 4 volw. + 1 kind), deze zijn in duplexstijl.

Extra goedkoop verblijven in Asteria Kremlin Palace? Boek dan een voordeelkamer (1-3 personen). De voordeelkamer kan qua faciliteiten en ligging afwijken van de standaardkamers.

Sport & Ontspanning:

Asteria Kremlin Palace Hotel biedt je een ruime keuze aan activiteiten. Je kunt gebruikmaken van de fitnessruimte, tennisbanen (verlichting tegen betaling), tafeltennis, beachvolleybal, tafelvoetbal, basketbal, darts, boogschieten en watersporten (sommige activiteiten tegen betaling of op vertoon van een licentie). In het Spa Center is een binnenzwembad met kinderbad, Turks bad en sauna. Behandelingen en massages zijn tegen betaling. Het animatieteam zorgt dagelijks voor een beperkt animatieprogramma.

Verzorging Zomer 2019: Asteria Kremlin Palace Hotel

Je verblijft in Asteria Kremlin Palace Hotel (ex. PGS Kremlin Palace) op basis van Ultra All Inclusive: ontbijt (07.00-10.00), lunch (12.30-14.30) en diner (19.00-21.30) in buffetvorm. Snacks (12.00-16.00), patisserie en ijs (14.30-18.00) en nachtsnacks (22.00-07.00). Diner in 1 van de 2 à-la-carterestaurants (Turks en vis, met reservering). Tevens zijn alle door het hotel geselecteerde lokale alcoholische en alcoholvrije drankjes en een aantal import drankjes 24 uur per dag inclusief. Tegen betaling: import drankjes, roomservice en diner in de à-la-carterestaurants (Turks, Mexicaans en Italiaans, vooraf reserveren).

Antalya

Antalya is een populaire badplaats gelegen aan de Turkse Rivièra. Verschillende pleinen en moskeeën bezoekt u in het historische centrum van de stad. Voor winkelen kunt u terecht in de hoofdstraat waar u gerust kunt afdingen bij de lokale handelaren. Antalya is een typische zonbestemming en beschikt dus ook over meerdere stranden (o.a. Konyaalti en Lara Beach) waar u heerlijk kunt genieten van het prachtige weer. Griekse ruïnes uit de Trojaanse oorlog kunt u bezoeken in Perge, 15 km oostelijk van Antalya.

Turkse Rivièra

De Turkse Rivièra ligt aan de zuidkust van Turkije aan de Middellandse Zee. In het achterland ligt het indrukwekkende Taurusgebergte, dat in de winter het kustgebied beschermt tegen de winterse kou. Met zo’n 300 dagen zon per jaar is de Turkse Rivièra dan ook de bestemming bij uitstek om te genieten van de winterse zon. Aangezien een groot aantal van de belangrijkste Turkse vakantiebestemmingen aan de Turkse Rivièra liggen, wordt dit gebied gezien als het hart van het Turkse toerisme. Deze streek heeft grote baaien met lange brede stranden, ruige natuur met dennenwouden en olijf- en citrusgaarden en tevens een rijk cultureel erfgoed dat stamt uit het Griekse en Romeinse tijdperk.

Bezienswaardigheden

De verschillende badplaatsen, gelegen aan de Turkse Rivièra, hebben ieder een eigen karakter. De bekendste steden zijn Antalya, met een historisch centrum met moskeeën en pleinen, het drukbezochte Alanya en het gezellige Kemer. Side, met zijn historische binnenstad met een oude Griekse tempel en theater is een van de plaatsen met meer culturele waarde. Ook Belek ligt aan de Turkse Rivièra en geniet internationale roem vanwege het aantal golfbanen. Vanuit de verschillende badplaatsen zijn ook dagexcursies mogelijk naar populaire bezienswaardigheden in de omgeving, zoals de kalksteenterrassen van Pamukkale en de overblijfselen van de oude stad Perge.

Turkije

1. Algemeen
2. Communicatie
3. Eten en Drinken
4. Geldzaken/Fooien
5. Grensdocumenten en Gezondheid
6. Klimaat
7. Vervoer

1. Algemeen

De geschiedenis van Turkije gaat vele jaren terug in de tijd. Voor wie van historie houdt, haalt z’n hart op bij de vele overblijfselen die vandaag de dag nog te bewonderen zijn. Ongeveer 2000 voor Christus is het allemaal begonnen. Toen vestigden de eerste bevolking; ‘de Hettieten’ zich in dit prachtige land. Later volgden de Assyriërs. In het jaar 1200 voor Christus kwamen ook de Grieken, die Byzantium, het hedendaagse Istanbul vestigden en het land Turkije de naam Anatolië gaven. In de loop der tijd is Turkije onderdeel geweest van verschillende wereldrijken, zoals het Perzische Rijk, het rijk van Alexander de Grote, het Romeinse Rijk en het Ottomaanse Rijk. Tijdens de Romeinen veranderde ook de naam van het land, deze keer in ‘Klein-Azië’. Na het instorten van het Ottomaanse Rijk na de eerste wereldoorlog, stichtte vader van de Turken Mustafa Kemal (Atatürk) in 1923 de republiek Turkije. Vandaag de dag is Turkije zeer westers met aantrekkelijke oriëntaalse invloeden. Niet voor niets vieren veel mensen elk jaar weer in Turkije vakantie.

Tijd: Het is 1 uur later dan in Nederland.
Taal: De officiële taal is Turks. In de toeristenplaatsen kunt u met Engels of Duits vaak ook terecht.
Voltage: Het voltage is net als in Nederland 220 volt. Een universele stekker is handig omdat er afwijkende stekkerdozen zijn. In sommige afgelegen bergdorpen is het voltage 110 volt.
Valuta: Turkse Lira, maar in toeristen gebieden kan vaak met de Euro betaald worden.

Feestdagen
In Turkije zijn de feestdagen iets anders ingedeeld dan in Nederland. Tijdens feestdagen kan het zijn dat bepaalde winkels gesloten zijn. De belangrijkste feestdagen zijn; Onafhankelijkheids- en kinderdag (23 april), Herdenkingsfeest Atatürk (19 mei), Dag der Victorie (30 augustus), Dag de republiek (29 oktober) en uiteraard het Suiker- en Offerfeest, waarvan de data elk jaar weer op een andere dag vallen. Verblijft u tijdens deze feestdagen in Turkije? Dan is de kans groot dat u een extra stukje van de indrukwekkende Turkse cultuur meekrijgt. Het kan ook zomaar zo zijn dat u voor een maaltijd wordt uitgenodigd door een gastvrije Turkse familie.

2. Communicatie

Telefoneren
Hoewel het mogelijk is om met uw mobiele telefoon te telefoneren in Turkije, adviseren wij u om dit zoveel mogelijk te beperken. Providers hanteren hoge tarieven in het buitenland, informeer voor vertrek naar de tarieven bij uw provider. Het aanschaffen van een lokale SIM-kaart kan voordeliger zijn.

Internet
In de meeste hotels, restaurants en luchthavens is wifi beschikbaar, al dan niet tegen betaling. In de grote steden zijn internetcafés te vinden, die internettoegang aanbieden tegen een lage prijs.

In de grote steden is de dekking voor mobiel internet over het algemeen goed. Wanneer u hiervan gebruik wilt maken, bijvoorbeeld met uw mobiele telefoon of tablet, adviseren wij u om, zoveel mogelijk gebruik te maken van wifi. Zet altijd uw dataroaming uit om een hoge telefoonrekening te voorkomen.

Taal
Het Turks is de officiële taal van Turkije, maar als vakantieganger kunt u zeker in de populaire toeristencentra goed terecht met Duits en Engels. Op sommige plekken wordt u zelfs automatisch in het Nederlands aangesproken.

3. Eten en Drinken

De Turkse keuken staat niet voor niets in de top vijf van de wereldranglijst als het om heerlijk eten gaat. Iedereen kent wel de Turkse pizza (lamahcun) of döner kebab, maar er zijn nog zoveel meer gerechten te ontdekken. Lamsvlees of verse vis spelen vaak de hoofdrol in de Turkse keuken. Typisch Turkse hapjes 'mezes' zijn ook voor vegetariërs lekkernijen bij uitstek. Knapperig Turks brood en een glaasje Raki mogen natuurlijk niet ontbreken. Afiyet olsun, eet smakelijk!

4. Geldzaken/Fooien

In Turkije betaalt u met de Lira. Dit is de officiële munteenheid van het land. In de meeste toeristencentra vindt u banken en pinautomaten waar u geldt kunt pinnen en Euro’s kunt omwisselen. Dit kunt u natuurlijk ook al in Nederland doen.

Voor meer informatie met betrekking tot de grensdocumenten, visumverplichtingen & gezondheids-voorschriften klik hier.

6. Klimaat

Welkom in het zonovergoten vakantieland Turkije! Met maar liefst 300 dagen zon per jaar is dit het paradijs voor zonaanbidders. De Turkse westkust biedt tijdens de warme zomermaanden een heerlijk verkoelend briesje, waardoor het extra aangenaam toeven is. Aan de Turkse Rivièra kunt u het hele jaar door genieten tijdens een verblijf. De winters zijn mild, de zomers heerlijk warm en het voor- en najaar zeer aangenaam.

7. Vervoer

Openbaar vervoer
In Turkije kunt u zich gemakkelijk verplaatsen met het openbaar vervoer. Voor langere afstanden gebruikt u de bus en op sommige trajecten vindt u zelfs een spoorlijn met hogesnelheidstrein. Binnen steden en badplaatsen maakt u gemakkelijk gebruik van de taxi of dolmus. De dolmus is ongetwijfeld de meest voordelige mogelijkheid om u te verplaatsen.

Taxi

Taxi's in Turkije herkent u aan de gele kleur. De taxi's rijden met een meter, waarvan 's nachts het tarief 50% hoger ligt dan overdag. Toch is het gebruik van taxi's in Turkije over het algemeen erg goedkoop.

Uw reis:
Asteria Kremlin Palace
Turkije - Antalya
Reisduur:
TRANWKR
Een ogenblik geduld aub…