Sunrise Royal Makadi Resort Select


- Late Check-Out*
- Luxe vakantiedorp in Makadi Bay
- Privéstrand: check. Huisrif: check
- Geweldig aquapark met maar liefst 18 glijbanen
- 9 (!) restaurants en 11 bars
- Voor de familie: ruime familiesuites
- Accommodatie met een GSTC erkend duurzaamheidscertificaat
Welkom in het luxe vakantiedorp Sunrise Royal Makadi Resort – Select, gelegen in het hart van Makadi Bay. Dit 5-sterren All Inclusive resort heeft alles wat je zoekt voor een onvergetelijke vakantie. Direct aan het privéstrand met huisrif en een spectaculair aquapark met maar liefst 18 glijbanen, is het de perfecte plek voor waterliefhebbers en gezinnen. Of je nu wilt relaxen op het strand, een duik wilt nemen in het azuurblauwe water of de spanning van de glijbanen wilt ervaren, hier komt iedereen aan zijn trekken.
Het resort biedt maar liefst 9 restaurants en 11 bars, zodat je altijd kunt genieten van heerlijke maaltijden en verfrissende drankjes. Voor families zijn er ruime familiesuites en tal van activiteiten voor jong en oud. Van sport tot ontspanning, van animatie tot gezellige avonden, Sunrise Royal Makadi Resort – Select zorgt ervoor dat je je geen moment verveelt. Kortom, een ideale bestemming voor een all-inclusive vakantie met alles erop en eraan! Lees meer over de Late Check-Out*
Hotelkamers
Late avondvluchten Hurghada - Amsterdam
Vanaf 2 juli t/m 27 oktober 2025 vertrekken de avondvluchten van Hurghada naar Amsterdam op een laat tijdstip. Om de tijd aangenaam door te brengen, bieden wij het volgende aan:
Voor All Inclusive boekingen
Op de dag van vertrek mag je langer, tot aan de transfer naar de luchthaven, gebruikmaken van het All Inclusive concept. Daarnaast bieden wij een gratis unieke excursie aan, in de vooravond, inclusief diner. Deze excursie kun je ter plaatse via je reisleiding boeken. Na afloop van de excursie word je naar de luchthaven gebracht.
Voor Logies/Ontbijt en Halfpension boekingen
Een gratis unieke excursie, in de vooravond, inclusief diner. Deze excursie kun je ter plaatse via je reisleiding boeken. Na afloop van de excursie word je naar de luchthaven gebracht.
Aanschaf visum
Voor reizen naar Egypte heb je een visum nodig dat je bij aankomst in Egypte kunt aanschaffen. Het visum is in de aankomsthal ter plaatse bij de Corendonbalie te verkrijgen voor € 35,- p.p. Dit bedrag kun je alleen in euro’s afrekenen en is inclusief de servicekosten. Wanneer je een visum bij de Corendonbalie ter plaatse aanschaft, krijg je een kortingsvoucher van € 5 voor het boeken van een excursie bij de reisleiding tijdens de welkomstbijeenkomst. Deze korting is niet geldig op al lopende kortingsacties van excursies ter plaatse.Indien je ervoor kiest om zelf ter plaatse het visum te regelen is dat ook mogelijk. Belgische paspoorthouders dienen ook nog twee extra pasfoto's mee te nemen.
De scores zijn door onze klanten gegeven na hun verblijf in Sunrise Royal Makadi Resort Select